Форум в Берліні

Berlin 2

З 19 по 22 вересня 2016 р. у Берліні проходив форум «UkraineLab:поліфоніяактивізму та дослідженняєвропейськості», учасницею якого була Юлія Королевська. UkraineLab – це міждисциплінарна та міжсекторна мережа для агентів змін і мозковий центр, де народжуються інноваційні рішення для громадянського суспільства й культури України.

Під час форуму працювало шість кластерів: Поліфонія в освіті: нові підходи формальної та неформальної освіти в різноманітному суспільстві; Поліфонія в культурі: культурніінновації та провокації для побудовигармонійногосуспільства; Поліфонія в суспільстві: ефективніінструменти для діалогу та інтеграції на тлі (вимушеної) міграції; Поліфоніяінновацій: потенціал(и) соціальних та науковихінновацій для консолідаціїсуспільства; Поліфонія в політиці: дискурсиєвропейськості та розмаїття в політичнихвідносинахУкраїна ‒ ЄС; Поліфонія в медіа: українська та європейськажурналістикаміжбагатогранністю та пропагандою.

Результати роботи у кластерах були представлені для жвавого обговорення в останній день форуму. Усі питання, які виникали під час роботи, були винесені для дискусії у форматі OpenSpace, який дозволяв брати участь по черзі у декількох обговореннях.

Окрім роботи в кластерах, на учасників форуму чекала насичена культурна програма: концерт Любомира Мельника (відомого своєю безперервною грою на фортепіано), літературні читання (спікери: СофіяАндрухович, Андрій Бондар, Богдан Логвиненко, ВолодимирРафєєнко), Ніч документального кіно: різноманіття в Україні, виступ української групи «V вимір» та ін.

Організатором заходу з українського боку буланекомерційнаустанова «ІншаОсвіта». ПартнеромфорумузнімецькогобокубуласпілкаMitOst.

BerlinBerlin 3