Агенція «АртПоле» та Інститут історичної урбаністики запрошують долучитись до створення «Культурної мапи Бердянська»

Що ви знаєте про минуле і сучасне культурне життя Бердянська? За що ви любите це місто? Що вам подобається і чого не вистачає? З такими питаннями до бердянців і гостей міста звертаються агенція «АртПоле» та Інститут історичної урбаністики – ініціатори проекту «Культурна мапа Бердянська». Його результатом має стати карта культурно-історичного ландшафту міста, розміщена у вільному доступі онлайн. 

«Минулого року ми провели в Бердянську кілька місяців із проектом «ВХІДнаСХІД», – розповідає медіакоординаторка «АртПоля» Тетяна Манзюк. – Співпраця з місцевими музейниками, істориками, журналістами, музикантами відкрила нам цікаве і своєрідне місто з культурною багатошаровістю і непростим сьогоденням. Хотілося б зафіксувати ці знахідки і продовжити дослідження, щоб створити таку собі мапу-підказку для знайомства з культурним різноманіттям Бердянська». 

«Передбачається, що мапа буде різнопланова і багатошарова, - зазначає доктор історичних наук, професор БДПУ Ігор Лиман. – Вона розрахована на різні цільові аудиторії: як на тих, хто ніколи не бував у Бердянську, так і на гостей міста, а також на місцевих мешканців, які зможуть дещо по-новому побачити свій Бердянськ».

Мапу планують представити вже у вересні, а до кінця літа закликають всіх охочих долучитися до її підготовки. Для цього організатори пропонують пройти невеличке опитування, що допоможе їм зібрати необхідні матеріали і познайомитися з думками небайдужих людей. 

Щоб заповнити анкету, перейдіть за посиланням https://goo.gl/forms/DSUCRMfRUIkDQJ6J2

Проект відбувається за підтримки Гете-інституту в Україні.