Інститут історичної урбаністики — Агенція «АртПоле» та Інститут історичної урбаністики запрошують долучитись до створення «Культурної мапи Бердянська»

Агенція «АртПоле» та Інститут історичної урбаністики запрошують долучитись до створення «Культурної мапи Бердянська»

Що ви знаєте про минуле і сучасне культурне життя Бердянська? За що ви любите це місто? Що вам подобається і чого не вистачає? З такими питаннями до бердянців і гостей міста звертаються агенція «АртПоле» та Інститут історичної урбаністики – ініціатори проекту «Культурна мапа Бердянська». Його результатом має стати карта культурно-історичного ландшафту міста, розміщена у вільному доступі онлайн. 

«Минулого року ми провели в Бердянську кілька місяців із проектом «ВХІДнаСХІД», – розповідає медіакоординаторка «АртПоля» Тетяна Манзюк. – Співпраця з місцевими музейниками, істориками, журналістами, музикантами відкрила нам цікаве і своєрідне місто з культурною багатошаровістю і непростим сьогоденням. Хотілося б зафіксувати ці знахідки і продовжити дослідження, щоб створити таку собі мапу-підказку для знайомства з культурним різноманіттям Бердянська». 

«Передбачається, що мапа буде різнопланова і багатошарова, - зазначає доктор історичних наук, професор БДПУ Ігор Лиман. – Вона розрахована на різні цільові аудиторії: як на тих, хто ніколи не бував у Бердянську, так і на гостей міста, а також на місцевих мешканців, які зможуть дещо по-новому побачити свій Бердянськ».

Мапу планують представити вже у вересні, а до кінця літа закликають всіх охочих долучитися до її підготовки. Для цього організатори пропонують пройти невеличке опитування, що допоможе їм зібрати необхідні матеріали і познайомитися з думками небайдужих людей. 

Щоб заповнити анкету, перейдіть за посиланням https://goo.gl/forms/DSUCRMfRUIkDQJ6J2

Проект відбувається за підтримки Гете-інституту в Україні.