What is your history 12

Днями був запущений проект «Яка твоя історія?», що буде реалізовуватись впродовж шести місяців Запорізьким науковим товариством ім. Якова Новицького за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проект сфокусований на популяризації історії трьох міст (Запоріжжя, Бердянськ і Мелітополь).

Запорізьке наукове товариство ім. Якова Новицького було засноване ще 5 вересня 1997 року, коли було ухвалено його статут і обрано голову правління – Анатолія Бойка, який і був ініціатором та «локомотивом» створення цієї інституції. Керівником Бердянського відділення товариства з того часу є Ігор Лиман.

Менеджером проекту «Яка твоя історія?» став Петро Бойко, відповідальним за наукову експертну підтримку – керівник Запорізького наукового товариства ім. Якова Новицького Сергій Білівненко.

Локальним координатором у Бердянську виступає Вікторія Константінова.

Завданнями проекту є:

Підтримка проведення в Бердянську, Мелітополі та Запоріжжі низки партисипативних історичних виставок і фестивалів;

Покращення розуміння і формування в мешканців Запорізького регіону відчуття гордості за свою спільну історію через участь в історичній реконструкції;

Створення мереж інноваційних і активних громадян.

Частина активностей проекту буде відбуватись у он-лайн площині.

Науково-дослідний інститут Історичної урбаністики має сподівання використати цей проект для виявлення, копіювання та систематизації кіно- та фотодокументів з міської історії, а також для популяризації цієї історії.