10-й Всесвітній конгрес ICCEES у Монреалі

1a ICCEES

3-8 серпня 2021 р. проходив 10-й Всесвітній конгрес Міжнародної ради центрально- та східноєвропейський студій (the 10th ICCEES World Congress). Тематика конгресу – «З’єднуючи національні та глобальні перспективи» (https://sites.events.concordia.ca/sites/iccees/en/iccees2020/). Він планувався на серпень 2020 р. офлайн у Concordia University (Монреаль, Канада), але через пандемію спочатку був відкладений на рік, а згодом повністю перемістився в онлайн формат.

Програма Конгресу, що включає більше 400 заходів, побудована згідно з часовим поясом, в якому перебуває Монреаль, тож за київським часом щодня активності починались о 16:00, закінчувались о 4:00 ранку. В технічному забезпеченні Конгресу цікаво, між іншим, ведення і демонстрація синхронної стенограми виступів. І, звісно ж, можливість згодом переглянути запис будь-якої панелі.

Професор Бердянського державного педагогічного університету Ігор Лиман взяв участі в Конгресі завдяки фінансовій підтримці від the CIUS Exchanges with Ukraine Endowment Fund. Тематика презентованого дослідження – «Британські консульства в українських портових містах Російської імперії: з’єднуючи національні та глобальні перспективи».

CCEES був заснований у 1974 р. саме у Канаді. Попередній, 9-й конгрес ICCEES відбувся в 2015 р. у Японії. Там тоді «вживу» взяли участь 1300 науковців з 49 країн.

Під час церемонії закриття 10-го Всесвітнього конгресу було анонсовано, що наступний, 11-й конгрес ICCEES має відбутись у 2025 р. у Лондоні.

1 ICCEES

2 ICCEES

3 ICCEES

4 ICCEES

5 ICCEES