Запрошення до проекту «Історіографія історії Південної України»

Шановні дослідники історії Південної України!

За підтримки Канадського Інституту Українських Студій готується публікація другого тому видання “Дослідники історії Південної України: біобібліографічний довідник” та оновлення і доповнення даних про науковців на сторінці проекту (http://ri-urbanhistory.org.ua/projects/110-historians).

При цьому під Південною Україною традиційно розуміється територія трьох степових губерній — Катеринославської, Херсонської і Таврійської в кордонах 1805 р., яка сьогодні включає землі Одеської, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької областей, Автономної Республіки Крим і південно-східної частини Луганської області.

Прошу заповнити і надіслати мені на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. “Відомості про науковця”.

НАГОЛОШУ, ЩО ДО ПРОЕКТУ ЗАПРОШУЮТЬСЯ НЕ ТІЛЬКИ КАНДИДАТИ І ДОКТОРИ НАУК, ЯКІ ЗАХИСТИЛИ ДИСЕРТАЦІЇ З МИНУВШИНИ ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОГО РЕГІОНУ АБО ЙОГО СКЛАДОВИХ, АЛЕ І НАУКОВЦІ, ЯКІ МАЮТЬ ПУБЛІКАЦІЇ З ІСТОРІЇ ПІВДНЯ, ХОЧА ЇХНІ ДИСЕРТАЦІЇ НЕ ПРИСВЯЧЕНІ ЦЬОМУ РЕГІОНУ, А ТАКОЖ ДОСЛІДНИКИ ІСТОРІЇ ПІВДЕННОЇ УКРАЇНИ, ЯКІ ЩЕ НЕ МАЮТЬ ВЧЕНИХ ЗВАНЬ.

Ви можете заповнити анкети не лише про себе, але й про інших науковців, які займаються (займались) дослідженням проблем, пов’язаних з історією Південної України або її складових. Анкети будуть публікуватись із зазначенням прізвища їхнього автора.

Відомості про науковця

Обсяг – до 400 слів (сюди не враховуються обсяг списку публікацій про науковця та рецензій на його книги, бібліографія).

Фотографія (портретна, кольорова, додається окремим файлом у форматі jpg “вагою” не менше 200 кілобайт).

Прізвище, ім’я, по батькові.

Дата і місце народження.

Науковий ступінь (рік присвоєння), вчене звання (рік присвоєння).

Теперішнє місце роботи, посада.

Короткі відомості про навчання й попередні місця роботи.

Тема кандидатської дисертації, дата захисту (якщо дисертація ще не захищена: “Працює над кандидатською дисертацією “[Назва]”). Науковий керівник.

Тема докторської дисертації, дата захисту (якщо дисертація ще не захищена: “Працює над докторською дисертацією “[Назва]”). Науковий консультант.

Членство в наукових товариствах, організаціях.

Участь у наукових проектах (розробках, грантах).

Сфери наукових інтересів. Специфіка наукових зацікавлень у контексті дослідження історії Південної України.

Нагороди (найважливіші).

Кількість аспірантів, кількість захищених під керівництвом науковця кандидатських дисертацій; докторських дисертацій.

Загальна кількість публікацій (окремо зазначити кількість монографій, археографічних видань, брошур, наукових статей тощо).

E-mail (бажано).

Сторінка в Інтернеті (за наявності).

Список (за хронологією) публікацій про науковця та рецензій на його книги.

Бібліографічні дані про всі опубліковані науковцем монографії, археографічні видання, брошури, які стосуються історії Південної України.

Бібліографічні дані про опубліковані науковцем найважливіші статті (7-10 позицій), які стосуються історії Південної України.

+ Бібліографічні дані про ВСІ НЕ ПЕРЕЛІЧЕНІ ВИЩЕ опубліковані науковцем праці, які стосуються історії Південної України (ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ БУДЕ ПОДАНА У РОЗШИРЕНІЙ ВЕРСІЇ БІОБІБЛІОГРАФІЇ НА САЙТІ).

Ім’я та прізвище особи, яка склала “Відомості про науковця”.
Дата заповнення анкети.


При заповненні відповідних відомостей прошу дотримуватись поданих нижче формальних вимог і брати за зразок текст першого тому (http://ri-urbanhistory.org.ua/library/liman/Doslydnyki_istoriyi_Pivdennoyi_Ukrayini_Tom_1.pdf).

Вимоги до оформлення файлу: Times New Roman; 10 шрифт; інтервал 1,0; формат А 5. Поля: верхнє 2,1, нижнє 2,0, праве 2,0, ліве 2,0. Абзаци — 0,5 см. У списку бібліографії використовуйте короткі тире (–), а між сторінками — дефіси (-); зверніть увагу як писати щодо співавторів. Лапки: “ ”. Правила подачі дещо відрізняються від “ВАКівських” вимог. Не подавайте бібліографію у формі таблиці. Подавайте бібліографію ЗА ХРОНОЛОГІЧНИМ ПРИНЦИПОМ.

З повагою, проф. Ігор Лиман