Міжнародний проект «Чорне море і його портові міста, 1774-1914. Розвиток, конвергенція та зв'язки зі світовою економікою»

Міждисциплінарний та міжуніверситетський проект «Чорне море і його портові міста, 1774-1914. Розвиток, конвергенція та зв'язки зі світовою економікою » очолюється кафедрою історії Іонічного університету в Корфу (Греція) у співпраці з університетом Криту, Грецьким дослідницьким фондом, університетом Фессалії, Егейським університетом і з 11 університетами, дослідницькими інститутами та архівами з причорноморських країн: Туреччини, Болгарії, Румунії, України, Росії та Грузії. Науково-дослідний проект включений до акції «Thales».

Від Бердянського державного педагогічного університету та НДІ Історичної урбаністики в проекті беруть участь Вікторія Константінова та Ігор Лиман.

Сайт проекту: http://blacksea.gr/

 

Перша міжнародна наукова конференція «Економічний і соціальний розвиток портових міст Північного Причорномор'я (кінець XVIII - початок XX сторіч)»

 

Третя конференція проекту «Чорне море і його портові міста...» «Економічний і соціальний розвиток міст-портів південного узбережжя Чорного моря в кінці XVIII – на початку XX ст.» (Стамбул, 23-26 жовтня 2014)