У трьох містах запущений підтриманий USAID проект Запорізького наукового товариства ім. Я. Новицького

 What is your history 12

Днями був запущений проект «Яка твоя історія?», що буде реалізовуватись впродовж шести місяців Запорізьким науковим товариством ім. Якова Новицького за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проект сфокусований на популяризації історії трьох міст (Запоріжжя, Бердянськ і Мелітополь).

Запорізьке наукове товариство ім. Якова Новицького було засноване ще 5 вересня 1997 року, коли було ухвалено його статут і обрано голову правління – Анатолія Бойка, який і був ініціатором та «локомотивом» створення цієї інституції. Керівником Бердянського відділення товариства з того часу є Ігор Лиман.

Менеджером проекту «Яка твоя історія?» став Петро Бойко, відповідальним за наукову експертну підтримку – керівник Запорізького наукового товариства ім. Якова Новицького Сергій Білівненко.

Локальним координатором у Бердянську виступає Вікторія Константінова.

Завданнями проекту є:

Підтримка проведення в Бердянську, Мелітополі та Запоріжжі низки партисипативних історичних виставок і фестивалів;

Покращення розуміння і формування в мешканців Запорізького регіону відчуття гордості за свою спільну історію через участь в історичній реконструкції;

Створення мереж інноваційних і активних громадян.

Частина активностей проекту буде відбуватись у он-лайн площині.

Науково-дослідний інститут Історичної урбаністики має сподівання використати цей проект для виявлення, копіювання та систематизації кіно- та фотодокументів з міської історії, а також для популяризації цієї історії.