Саміт регіональної та економічної дипломатії у Варшаві

1WP

Саміт регіональної та економічної дипломатії 9-10 вересня 2019 р. пройшов у готелі Хілтон у Варшаві. На нього зібралось понад 1400 учасників з усієї Європи. Близько 100 експертів виступили на 25 дискусійних панелях, присвячених місцевому самоврядуванню, бізнесу та науці.

Головним організатором конференції стало Міністерство підприємництва та технологій Республіки Польща.
Понад 30 інституцій (міністерства, польські та закордонні регіони, неурядові та бізнес-організації, а також аналітичні центри) представили свої стенди у виставковій зоні.

Одна з панелей Саміту – «Наукове транскордонне співробітництво на регіональному рівні» – презентувала проект «Інноваційний університет і лідерство» (http://ri-urbanhistory.org.ua/projects/9-news/687-zavershennya-iv-fazi-proektu-innovatsijnij-universitet-i-liderstvo) (професори Тарас Фініков і Роберт Сухарскі). В панелі взяли очну участь близько 40 учасників всіх минулих 4 фаз цього проекту, які спеціально зібрались у Варшаві відзначити 5-річчя «Інноваційного університету і лідерства». Серед них – і професор БДПУ Ігор Лиман.

На спеціальному засіданні у Варшавському університеті було оголошено про створення громадської організації «Інноваційний університет», обговорено плани її діяльності, написані заяви про вступ до неї.

2WP3WP4WP

 

 

 

 

 

 

5WP6WP7WP