"Британські консули в портовому місті Бердянськ" - найкраща книга в номінації Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу–2018»

2   BC

4 червня 2019 р. у Києві були підведені результати Всеукраїнського "Біографічного рейтингу-2018" (http://biography.nbuv.gov.ua/rating/r2018/?fbclid=IwAR2FI-oJujr9dCqRMOtZnx-rKVlmqG6Byym7uIjqIPRLzbwfyV_Umn-RKAc%20 http://bukvoid.com.ua/events/bookmarket/2019/06/05/185359.htm). До Топ-10 цього рейтингу увійшли книги членів науково-дослідного інституту історичної урбаністики Ігоря Лимана та Вікторії Константінової "Німецькі консули в Північній Приазов’ї" та "Український Південь очима консулів Британської імперії (ХІХ - початок ХХ століть) Том 1: Британські консули в портовому місті Бердянську". Друга книга, за результатами голосування експертів, була визнана кращою в номінації "Колективний портрет" і отримала диплом 1-го ступеня.

"Український Південь очима консулів Британської імперії (ХІХ - початок ХХ століть) Том 1: Британські консули в портовому місті Бердянську" було опубліковано завдяки підтримці Канадського інституту українських студій (Меморіальний фонд ім. Михайла, Володимира й Олі Гальчук).

14 червня 2019 року на Літній конвенції ASEEES у Загребі Ігор Лиман та Вікторія Константінова зустрілися з Ярсом Баланом та Володимиром Кравченком (Канадський інститут українських студій) та подякували за підтримку публікації книги (див. Фото).

1  BC