Завершення IV фази проекту «Інноваційний університет і лідерство»

3IU

6-8 червня у Києві проходив захист мініпроектів учасників проекту «Інноваційний університет і лідерство», що тривав впродовж жовтня 2018 – червня 2019 р.

Ініціатором та ідейним натхненником проекту є Тарас Фініков – Президент Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики». Проект відбувся за підтримки Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща, Міністерства освіти і науки України та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань. Його співорганізаторами виступили з польського боку – Варшавський університет, Ягеллонський університет, Фундація Artes Liberales, з українського – Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», Спілка ректорів вищих навчальних закладів України.

Учасник проекту, професор БДПУ Ігор Лиман успішно захистив свій мініпроект «Модернізація взаємин університету зі школою в науковій сфері: імплементація польського досвіду» і отримав диплом за підписами координатора проекту з української сторони Тараса Фінікова, координаторів з польської сторони Роберта Сухарскі (Варшавський університет) і Богдана Шляхти (Ягеллонський університет).

2IU

1IU