Тренінг для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти у Вінниці

1V

21 березня 2019 р. у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова проведено ТРЕНІНГ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ЕКСПЕРТІВ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ.

Тренінг відбувся в рамках проектів «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» (партнери: Центр досліджень вищої освіти (Чеська Республіка), МОН України) і «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті» (Міжнародний фонд «Відродження», благодійний фонд «Інститут розвитку освіти»).

Це – один із наступних кроків Тренінгу для тренерів з підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти, організованого Інститутом вищої освіти НАПН України (http://us.bdpu.org/treninh-dlya-treneriv-z-pidhotovky-ekspertiv-iz-zabezpechennya-yakosti-vyschoji-osvity.html )

Тренінг проведений зав. відділом аспірантури та докторантури ВНМУ ім. М.І. Пирогова доцентом Ольгою Драчук і професором БДПУ Ігорем Лиманом.
Поміж інших аспектів, під час тренінгу обговорювався досвід БДПУ у проектах QUAERE та «Інноваційний університет і лідерство».

Наступний тренінг відбудеться в БДПУ 27 березня.

2V3V4V