Досвід QUAERE – на конференції «Україна – Європейський Союз: від партнерства до асоціації»

1Lviv

19-20 березня 2019 р. Українська асоціація викладачів і дослідників європейської інтеграції (голова правління – Ірина Сікорська) та Львівський національний університет імені Івана Франка провели Міжнародну науково-практичну конференцію «Україна – Європейський Союз: від партнерства до асоціації» (до 25-річчя підписання Угоди про партнерство і співробітництво між Україною та ЄС).

Захід відбувся під егідою програми ім. Жана Монне Еразмус+ у рамках проекту “Enhanced Visibility on European Integration Teaching and Research” спільно з Українською асоціацією міжнародного права та національним офісом Еразмус + в Україні у співпраці з ініціативою «Європейський парламент – до кампусу» за підтримки програми Львівської міської ради «Львів науковий».

Серед доповідачів конференції були Яцек Ключковський – Координатор з питань України в Інституті Східноєвропейських Досліджень, Варшава (Варшава, Польща), Посол Польщі в Україні 2005-2010 рр.; Ендрю Дафф – Президент Групи Спінеллі, Запрошений дослідник Європейської Ради Зовнішньої Політики (Брюссель, Бельгія), депутат Європейського Парламенту від Великої Британії 1999-2014 рр.; Пауло Канелас де Кастро – Президент Асоціації з Європейських студій в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, Керівник Кафедри ім. Жана Монне в Університеті Макао (Китай); Микола Гнатовський – Віце-президент Української асоціації міжнародного права, Президент Європейського комітету із запобігання катуванням, нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню або покаранню.

Бердянський державний педагогічний університет на конференції був представлений доповіддю Ігоря Лимана та Вікторії Константінової «Співпраця України з ЄС в рамках проекту програми Еразмус+ «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій», у якій викладений досвід участі БДПУ у проекті QUAERE.

Результати конференції висвітлено у Щорічнику «Ukrainian Yearbook of European Integration Studies».
Докладніше про конференцію можна побачити тут: http://www.lnu.edu.ua/u-l-vivs-komu-universyteti-vidbulasia-konferentsiia-ukraina-yevropeys-kyy-soiuz-vid-partnerstva-do-asotsiatsii/

На світлинах:
1. Відкриття конференції ректором ЛНУ Володимиром Мельником
2. Президія
3. Вікторія Меняйло, Ірина Сікорська та Ігор Лиман
4. Яцек Ключковський та Ігор Лиман. Львів, ЛНУ, березень 2019
5. Яцек Ключковський та Ігор Лиман. Львів, УКУ, грудень 2007
6. Виступає Ірина Сікорська
7. Сторінка Щорічника «Ukrainian Yearbook of European Integration Studies»
8. Виступає Ігор Лиман

2Lviv3Lviv4Lviv5Lviv6Lviv7Lviv1 
8Lviv