І знову БДПУ зустрічає делегацію високопосадовців ЄС

1EU1031019

1 березня 2019 р. Бердянський державний педагогічний університет відвідала делегація високопосадовців Європейського Союзу, очолювана Валдісом Домбровскісом, Віце-президентом Європейської комісії з питань євро та соціального діалогу, відповідальним за фінансову стабільність, фінансові послуги та Союз ринків капіталу, екс-прем’єр-міністром Латвії. Крім пана Віце-президента Європейської комісії, до університету завітали Жан-Ерік де Загон, Голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні; Дірк Лоренц, заступник керівника відділу Східного партнерства у Європейській службі зовнішніх справ; Анніка Вайдеманн, заступник голови представництва ЄС в Україні; Марті Луцар, координатор з питань інформування та зв'язків з громадськістю представництва ЄС в Україні; Гінтс Фрейманіс і Майя Селміна, члени Кабінету Валдіса Домбровскіса, інші високопосадовці. Делегацію супроводжувала група представників преси ЄС і журналісти Латвійських телебачення, радіо, газет та інтернет медіа.

Метою візиту стали поглиблення і конкретизація тих напрямків співпраці, які обговорювались 31 січня цього року під час приїзду до БДПУ делегації ЄС на чолі з Петером Ваґнером, керівником Групи підтримки України при Єврокомісії. Нагадаймо, що попередня місія ЄС відвідувала БДПУ в рамках поїздки Північним Приазов’ям задля оцінки ситуації у зв’язку з ескалацією у Керченській протоці та на Азовському морі та для визначення механізмів посилення підтримки регіону, ґрунтуючись на чинних програмах ЄС та європейських фінансових інституцій.

Ректор БДПУ Ігор Богданов ознайомив високоповажну делегацію з матеріальною базою університету. Було проведену зустріч делегації із керівництвом університету, під час якої обговорені можливості підтримки Європейським Союзом проектів БДПУ. Крім того, відбувся невимушений діалог делегації ЄС зі студентами університету.

Гості завітали до Музею історії БДПУ, де пан Валдіс Домбровскіс залишив запис у книзі почесних гостей університету. Професор Ігор Лиман вручив Віце-президенту Європейської комісії нещодавно видану Науково-дослідним інститутом історичної урбаністики БДПУ книгу «Німецькі консули в Північному Приазов’ї ».

2EU10320193EU10320194EU1032019

 

 

 

 

 

5EU10320196EU10320197EU1032019

 

 

 

 

 

8EU1032019