Високопосадовці Європейського Союзу відвідали БДПУ

1EU

З 27 січня по 2 лютого 2019 р. міста Північного Приазов’я – Маріуполь, Бердянськ і Мелітополь – були відвідані делегацією високопосадовців Європейського Союзу, що мала на меті оцінити ситуацію у зв’язку з ескалацією у Керченські протоці та на Азовському морі, яка сталася 25 листопада 2018 року, та визначити механізми посилення підтримки регіону, ґрунтуючись на чинних програмах ЄС та європейських фінансових інституцій.

31 січня ця місія відвідала Бердянський державний педагогічний університет. До складу делегації увійшли керівник Групи підтримки України при Єврокомісії Петер Ваґнер, голова представництва групи Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Ерік де Загон, голова політичної секції представництва ЄС в Україні Фабіо Делла Піазза, представники низки департаментів Єврокомісії.

В університеті відбулися зустрічі делегації ЄС із керівництвом БДПУ і зі студентами університету та молоддю міста, під час яких мало місце відверте обговорення різноманітних соціальних, економічних і політичних питань.

2EU3EU4EU

 

 

 

 

 

5EU6EU7EU

 

 

 

 

 

8EU9EU