В Бердянську буде реалізовуватись проект «Модернізація взаємин університету зі школою в організації наукової діяльності: імплементація польського досвіду»

34P

5-30 листопада 2018 р. у Варшавському та Ягеллонському університетах відбувся перший етап проекту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа».

Головною ідеєю проекту є визначення та підготовка із когорти університетських менеджерів потенційних лідерів, спроможних до створення нових стратегій модернізації українських університетів і готових взяти на себе ініціативу та відповідальність.

Ініціатором та ідейним натхненником проекту є Тарас Фініков – Президент Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики». Проект відбувається за підтримки Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща, Міністерства освіти і науки України та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань. Його співорганізаторами виступили з польського боку – Варшавський університет, Ягеллонський університет, Фундація Artes Liberales, з українського – Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», Спілка ректорів вищих навчальних закладів України.

Конкурс для участі в проекті становив 4,5 особи на місце. Серед інших, цей відбір пройшов професор Бердянського державного педагогічного університету Ігор Лиман.

Відбувся тренінг (2 тижні), а після його завершення – серія консультацій та індивідуалізованих зустрічей з представниками академічного менеджменту, органів державного управління, фондів, різноманітних навчальних закладів середньої та професійної освіти, мас-медіа та соціальних медіа, іншими стейкхолдерами (2 тижні).

30 листопада 2018 р. за участі Заступника Міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича, Президента Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» Тараса Фінікова і декана Artes Liberales Роберта Сухарського відбулась презентація розроблених учасниками програми мікро-проектів з удосконалення роботи своїх університетів, академічних центрів, або всієї системи вищої освіти України. Ігор Лиман представив проект «Модернізація взаємин університету зі школою в організації наукової діяльності: імплементація польського досвіду», який буде реалізовуватись на базі БДПУ.

Тарас Фініков підкреслив, що і він особисто, і представники проекту у МОН будуть сприяти тому, аби презентовані мікро-проекти були успішно реалізовані.

3P add1P4P

 

 

2P

7P8P9P10P11P6P add12P13P5P add19P15P17P18P20P21P23P24P25P26P27P28P29P30P31P32P33P
34P35P

 


36P22P16P