Генеральне консульство ФРН організувало презентацію в БДПУ монографії "Німецькі консули в Північному Приазов'ї"

1G

В рамках "Тижнів Німеччини в Україні" пройшла презентація монографії професорів БДПУ Ігоря Лимана та Вікторії Константінової "Німецькі консули в Північному Приазов'ї", видання якої здійснено в рамках проекту, фінансованого Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку / офіс у м. Дніпро.
Захід відбувся 2 листопада 2018 р. в конференц-залі головного корпусу БДПУ.

У презентованій книзі висвітлюється історія німецьких консулів, які діяли в Північному Приазов’ї в період від заснування в регіоні представництв Пруссії та великого герцогства Мекленбург-Шверін після Східної (Кримської) війни і до закриття представництв Німецької імперії на початку Першої світової війни. Біографії і аналіз діяльності консулів подаються в контексті взаємин приазовського регіону та його портових міст із німецькими землями і ролі німців у розвитку цього регіону. У різні часи під юрисдикцією німецьких консульських установ у Бердянську і Маріуполі знаходились землі на території нинішніх Запорізької, Дніпропетровської, Донецької і Луганської областей України.

Організатори та партнери заходу:
Генеральне консульство Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку / офіс у м. Дніпро
Бердянський державний педагогічний університет
Науково-дослідний інститут Історичної урбаністики
Громадська організація “Урбаністичні ініціативи”.
Генеральне консульство ФРН на презентації представляв заступник Генерального консула Петер Шмаль.

Після презентації її учасники були запрошені на фуршет, організований Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина силами викладачів і студентів економіко-гуманітарного коледжу БДПУ.

3G4аG

 

 

 

 

 

 

7G

 

4G

 

 5G

2G

 8G9G

 

6G10G

11G

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Фотографії Катерини Казакевич