Микола Томенко презентував фільм про Бердянськ з циклу «7 чудес України. Історичні міста та містечка»

1

25 січня 2018 р. засновник фонду «Рідна країна» Микола Томенко у Бердянському художньому музеї презентував фільм про Бердянськ з циклу «7 чудес України. Історичні міста та містечка».

Вже 28 січня фільм був показаний по телеканалу ZIK, загалом же Микола Томенко анонсував, що його демонструватимуть 5-6 загальноукраїнських каналів.

Зйомки фільму проходили на початку липня 2017 р. у тому числі і у стінах Бердянського державного педагогічного університету, куди Микола Томенко завітав із знімальною групою телеканалу ICTV (http://ri-urbanhistory.org.ua/component/content/article/9-news/486-zjomki-7-chudes-ukrajini-istorichni-mista-i-mistechka-v-bdpu ).

Раніше, ще в процесі відбору претендентів на участь у акції “7 чудес України: історичні міста і містечка”, Микола Томенко вже двічі відвідував БДПУ (http://us.bdpu.org/vo-slavu-velykoho-kobzarya.html , http://pro.berdyansk.biz/content.php?id=35292 , http://ri-urbanhistory.org.ua/home/9-news/339-istorik-ta-politik-mikola-tomenko-v-muzeji-istoriji-bdpu , http://us.bdpu.org/stolychni-hosti-v-bdpu.html).

23

4567