Зйомки «7 чудес України: історичні міста і містечка» в БДПУ

7 chudes UkraYini

Як відомо, у 2016 р. Бердянськ став одним із переможців акції “7 чудес України: історичні міста і містечка”, ініціатором і організатором якої є Фонд Миколи Томенка «Рідна країна».

У суботу, 1 липня 2017 р. до Бердянського державного педагогічного університету Микола Томенко завітав із знімальною групою телеканалу ICTV. Мета візиту – зйомки епізодів фільму про Бердянськ. Серіал, до якого увійде цей фільм, має завданнями допомогу в пропаганді історичних, культурних і туристичних можливостей міст і невеликих містечок України, а також донесення до широкого загалу інформації про невідомі та маловідомі сторінки української історії, про її героїчних постатей.

Минулого року, в процесі відбору претендентів на участь у акції “7 чудес України: історичні міста і містечка”, Микола Томенко вже двічі відвідував БДПУ (http://us.bdpu.org/vo-slavu-velykoho-kobzarya.html , http://pro.berdyansk.biz/content.php?id=35292 , http://ri-urbanhistory.org.ua/home/9-news/339-istorik-ta-politik-mikola-tomenko-v-muzeji-istoriji-bdpu , http://us.bdpu.org/stolychni-hosti-v-bdpu.html).